Grand Theft Auto V GTA 5 DIGITAL (PC)
Właśnie pojawiła się druga wersja gta - digital, jakiś klucz, czyli ściąga się grę z sieci?
ta wcześniejsza na cd kosztowała 173,90 zł a ta digital kosztuje 212,90 zł - o co tu chodzi?
Odpowiedz
Tak, to wersja cyfrowa.

Cytat:dodatkowe informacje Wersja elektroniczna (klucz Rockstar Social Club)

Rockstar Social Club to aplikacja taka jak steam czy też origin.
ASUS Z87-K
Core i5 4590/SPC Fortis2
Gigabyte GTX970
12GB DDR3
SPC Gladius M30
XFX PRO 550W
ESI MAYA
Yamaha HS50M

[Obrazek: qBxxp6W.png]
Odpowiedz
czyli się ściąga
ale dlaczego za grę bez DVD płaci się aż tyle?
Odpowiedz
Nie wiem. Takie chore czasy.
ASUS Z87-K
Core i5 4590/SPC Fortis2
Gigabyte GTX970
12GB DDR3
SPC Gladius M30
XFX PRO 550W
ESI MAYA
Yamaha HS50M

Odpowiedz
bo się ludzie dzielą kontami, poczytajcie o tym procederze
Odpowiedz
japierdziu tyle szmalcu wydawać, najlepiej przesunąć się z nowościami o dwa lata i kupować zawsze max za 30 zł, chyba że chodzi wam o rozgrywki sieciowe.
Odpowiedz
GTA 4 do tej pory nie kupisz za 30zł a z piątką będzie tylko gorzej Female Szczerbol
ASUS Z87-K
Core i5 4590/SPC Fortis2
Gigabyte GTX970
12GB DDR3
SPC Gladius M30
XFX PRO 550W
ESI MAYA
Yamaha HS50M

Odpowiedz
drumz GTA IV za 12,50 zł na muve pod koniec 2014 w promo. Na steam było za 20 zł.
Odpowiedz
Ok, to zwracam honor. Ja cyfrowych nie uznaję, więc się nie orientuję w tych digitalach. Sugerowałem się pudełkami.
ASUS Z87-K
Core i5 4590/SPC Fortis2
Gigabyte GTX970
12GB DDR3
SPC Gladius M30
XFX PRO 550W
ESI MAYA
Yamaha HS50M

Odpowiedz
Drumz jak też wolę pudełka, ale teraz coraz więcej jest steamowych pudełek. Po drugie chore zabezpieczenia drm, trzymanie dvd w napędzie podczas grania albo crackowanie exe-ka żeby to ominąć powoduje u mnie mdłości.
Na steamie odpalam gierki z początku 2000 roku, wszystko śmiga, nie mam problemów z kompatybilnością systemu i ect. Z drugiej strony na steamie gierki nie są moje, mam prawo do ich użytkowania na tyle na ile pozwoli steamowe widzi mi się. Mam też pudełkową kolekcję moich ulubionych gierek i plan "kiedyś do nich wrócę", mijają lata a to "kiedyś" nie nadchodzi, cały czas wskakuje coś nowego w ręce. Nawet gdybym miał te gierki tracić z konta np, każdą po 2 latach, dużo bym nie stracił.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości