Jak się uczyliście?
Moi drodzy :-)
Jak się uczyliście na początku swojej drogi muzycznej?
Siadaliście przed komputerem, odpalaliście DAW i po prostu zaczynaliście tworzyć?
Skąd czerpaliście wiedzę o tym jak zrobić dobry miks, jak te wszystkie klocki poukładać, żeby to brzmiało dobrze?
Sporo można znaleźć tutoriali, ale tego jest taka masa, że ciężko się w tym połapać :-)
Macie jakieś rady dla początkującego? :-)
"Zobaczyć świat w ziarnku piasku, niebiosa w jednym kwiecie z lasu,
W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, w godzinie nieskończoność czasu"
Odpowiedz
Ja się nic nie uczyłem odpaliłem DAWa i zacząłem komponować i tak do 50 tracków, potem w naturalny sposób zająłem się techniczną stroną bo coraz więcej się uczyłem na własnych błędach i to co dotychczas było już zbyt już proste, a wymagałem więcej i tak aż do 90 tracka wtedy już dokładnie wiedziałem co i jak, tutoriali mało co oglądałem raczej z doświadczenia najwięcej korzyści płynie. Ale człowiek nigdy wszystkiego nie wie, tak więc cały czas nadal uczę się nowych sztuczek i tak sobie czas płynie...
Odpowiedz
(21.05.2020, 19:16)Recoil napisał(a): Ja się nic nie uczyłem odpaliłem DAWa i zacząłem komponować i tak do 50 tracków, potem w naturalny sposób zająłem się techniczną stroną bo coraz więcej się uczyłem na własnych błędach i to co dotychczas było już zbyt już proste, a wymagałem więcej i tak aż do 90 tracka wtedy już dokładnie wiedziałem co i jak, tutoriali mało co oglądałem raczej z doświadczenia najwięcej korzyści płynie. Ale człowiek nigdy wszystkiego nie wie, tak więc cały czas nadal uczę się nowych sztuczek i tak sobie czas płynie...

Dzięki :-)
Czyli tworzyć, tworzyć, tworzyć, tworzyć… itd. :-)
"Zobaczyć świat w ziarnku piasku, niebiosa w jednym kwiecie z lasu,
W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, w godzinie nieskończoność czasu"
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości