[Electro house] Gejm Boys - Dary Biosu

Przedstawiam Wam najnowszą ultra kolaboracje między mną i pewnym jegomościem, którego możecie kojarzyć po zdjęciu w awatarze służącym jako cover art dla tego utworu.
Jest to, miejmy nadzieję, wstęp do dalszej twórczości nowopowstałego zespołu muzycznego.

Z fartem elo
Odpowiedz
o kurvix ale wypas, trzeba przesłuchać 2 razy, żeby zrozumieć. dzięki
Odpowiedz
Piękny, jedwabiście delikatny wokal. Najbardziej wzruszyłem się w 0:21 słysząc ten przejmujący, łamiący się głos. Mnóstwo emocji zawarliście w intro. Później jest tylko lepiej. Klubowy hit, powodujący u nastoletnich cipek pełne rozwarcie na klubowych parkietach.
Odpowiedz
Dzięki jarus. Rzeczywiście, bylem przy tym jak wokalista płakał, jak nagrywał. Nie wiem, może to zasługa sztabu ludzi stojących za tą piosenka, może sam głęboki tekst wprowadził go w stan emocjonalnej epilepsji będącej połączeniem ascencji pertostatycznej mózgu oraz totalnego oczyszczenia, a wręcz zdebilenia, koniecznego do produkcji strunami glosowymi odpowiednich częstotliwości. Dziękuję Ci również że nie jesteś tu tylko po to żeby wpierdalać 10x w tygodniu swoje wysrywy w 'nasze utwory' nie komentując nikomu innemu, okazjonalnie zagadując na shoutcie o randomowych problemach z dupy.
Odpowiedz
Nie było mi niestety dane być przy tym skomplikowanym i obarczonym wieloma przeciwnościami losu procesie rejestracji śladów wokalnych, ale mogę bez krzty zawahania powiedzieć, że obróbka aksamitnej ścieżki głosowej dostarczała wrażeń nie mniejszych niż pierwotna jej rejestracja. W pewnym momencie zauważyłem nawet, że po lewym policzku cieknie mi łza, a po prawym jakaś bliżej nieokreślona maź. Choć może to było tak naprawdę z ucha? Nie wiem, nic nie wiem.
Odpowiedz
Zatem Tyś niejedynym jest. Dzielim swe wzrószenie na pół. Niejednorakie znaczanie ma ten odsłuch zatem.
Odpowiedz
Prawdę mówiąc to po dwudziestu sekundach chciałem wyłączyć, ale cieszę się że tęgo nie zrobiłem, bo bardzo fajny kawałeczek. Przypomina mi trochę lata 90te. I fajny zabieg z tym wstępem. Smile
Odpowiedz
Dzięki TomTom, bardzo nam miło, że odsłuchałeś Smile
Odpowiedz
Co? Aha, zdawało mi się, sory.
Odpowiedz
Kurde, mi też się wydawało.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości