[Electro house] Gejm Boys - Dary Biosu
#1Przedstawiam Wam najnowszą ultra kolaboracje między mną i pewnym jegomościem, którego możecie kojarzyć po zdjęciu w awatarze służącym jako cover art dla tego utworu.
Jest to, miejmy nadzieję, wstęp do dalszej twórczości nowopowstałego zespołu muzycznego.

Z fartem elo
Odpowiedz
#2
o kurvix ale wypas, trzeba przesłuchać 2 razy, żeby zrozumieć. dzięki
Odpowiedz
#3
Piękny, jedwabiście delikatny wokal. Najbardziej wzruszyłem się w 0:21 słysząc ten przejmujący, łamiący się głos. Mnóstwo emocji zawarliście w intro. Później jest tylko lepiej. Klubowy hit, powodujący u nastoletnich cipek pełne rozwarcie na klubowych parkietach.
Odpowiedz
#4
Dzięki jarus. Rzeczywiście, bylem przy tym jak wokalista płakał, jak nagrywał. Nie wiem, może to zasługa sztabu ludzi stojących za tą piosenka, może sam głęboki tekst wprowadził go w stan emocjonalnej epilepsji będącej połączeniem ascencji pertostatycznej mózgu oraz totalnego oczyszczenia, a wręcz zdebilenia, koniecznego do produkcji strunami glosowymi odpowiednich częstotliwości. Dziękuję Ci również że nie jesteś tu tylko po to żeby wpierdalać 10x w tygodniu swoje wysrywy w 'nasze utwory' nie komentując nikomu innemu, okazjonalnie zagadując na shoutcie o randomowych problemach z dupy.
Odpowiedz
#5
Nie było mi niestety dane być przy tym skomplikowanym i obarczonym wieloma przeciwnościami losu procesie rejestracji śladów wokalnych, ale mogę bez krzty zawahania powiedzieć, że obróbka aksamitnej ścieżki głosowej dostarczała wrażeń nie mniejszych niż pierwotna jej rejestracja. W pewnym momencie zauważyłem nawet, że po lewym policzku cieknie mi łza, a po prawym jakaś bliżej nieokreślona maź. Choć może to było tak naprawdę z ucha? Nie wiem, nic nie wiem.
Odpowiedz
#6
Zatem Tyś niejedynym jest. Dzielim swe wzrószenie na pół. Niejednorakie znaczanie ma ten odsłuch zatem.
Odpowiedz
#7
Prawdę mówiąc to po dwudziestu sekundach chciałem wyłączyć, ale cieszę się że tęgo nie zrobiłem, bo bardzo fajny kawałeczek. Przypomina mi trochę lata 90te. I fajny zabieg z tym wstępem. Smile
Odpowiedz
#8
Dzięki TomTom, bardzo nam miło, że odsłuchałeś Smile
Odpowiedz
#9
Co? Aha, zdawało mi się, sory.
Odpowiedz
#10
Kurde, mi też się wydawało.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości