Problem z opoznieniem w fl studio
#1
Witam mam problem z fl studio. Problem polega na tym ze jak dodam efekty na kanale miksera to wokal jest opozniony i dotyczy to mixu , a nie nagrania. Z gory dziekuje za odpowiedz    Smile-big
Odpowiedz
#2
na tej szynie (insert) jest na dole zapalona taka jakby zarowka ( onawlacza i wylacza wszystkie efekty) zgas ja i jak problem sie rozwiaze to musisz pomieszac w we wtyczkach
Odpowiedz
#3
To się nazywa plugin delay compensation na mikserze.

https://youtu.be/tI3mJfb5wx8
Odpowiedz
#4
(31.07.2018, 21:20)Zirds napisał(a): To się nazywa plugin delay compensation na mikserze.

https://youtu.be/tI3mJfb5wx8

Dziękuje wam :Smile-big
Nie byłoby problemy gdyby po eksporcie nadal wokal był ,,pożniej
Odpowiedz
#5
Z opóźnieniami FL ma często problemy przy niektórych wtyczkach, zwłaszcza kombajnach, jak np. Izotope Nectar. Ale podejrzewam, że zależy to również od karty dźwiękowej.
Odpowiedz
#6
(21.02.2019, 17:34)emilt napisał(a): Z opóźnieniami FL ma często problemy przy niektórych wtyczkach, zwłaszcza kombajnach, jak np. Izotope Nectar. Ale podejrzewam, że zależy to również od karty dźwiękowej.

latencja karty dźwiękowej jest nieistotna po nagraniu. na przykład jeśli komputer nie nadąża przy większych projektach i odtwarzanie utworu zaczyna szwankować, pojawiają się trzaski etc. to rozmiar bufora można bez problemu zwiększyć i dać mu więcej czasu na obliczenia.

wtyczki tj. limitery i kompresory z funkcją lookahead czy korektory w trybie linear-phase wprowadzają dodatkową latencję, bo niektórych rzeczy po prostu fizycznie nie da się wykonać w czasie rzeczywistym.
bingo bango bongo i don't wanna leave the congo
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości